W Trójmieście ciężko o jakiekolwiek lany. Jednak ekipa studentów z Politechniki Gdańskiej odważyła się to zmienić i zorganizować Roccat .Games Tournament z pulą wynoszącą 17 tysięcy złotych!

Politechnika Gdańska i Wydział Elektroniki i Techniki kojarzył się zawsze z przepięknymi budynkami, gdzie dwa razy do roku gościły naprawdę dobrze zorganizowane konferencje informatyczne pod opieką Microsoft. Znajomości zawarte podczas ich tworzenia ułatwiły organizatorom Roccat .Games Tournament drogę ku stworzeniu turnieju ze sporą pulą nagród.

Cztery gry. Dwa audytoria i hole. 17 tysięcy złotych w puli. Dwa dni rozgrywek. Czego więcej potrzeba nam-trójmiejskim (i nie tylko) graczom? Tylko i wyłącznie spełnienia wszystkiego co tak idealnie się zapowiada! Co czeka na Was już od jutra na wydziale ETI Politechniki Gdańskiej?

Przede wszystkim rozgrywki w czterech grach! Przewidziano starcia zawodników Counter-Strike: Global Offensive, League of Legends, Hearthstone i FIFA. Mecze League of Legends komentować dla Was będą Paweł 'Cruiser' Klimesz oraz Michał „Avahir” Kudliński, który poprowadzi również prelekcję pt. „X rzeczy, których nie wiesz o e-sporcie”. Komentatorzy CS:GO to mocna ekipa z Andrzej Śledź ze Śledziu stream, Krzysiek „KXN” Szymczak, Tomasz Grygiel, Janek „Nemo” Rossa w składzie. Za sportowe emocje przy FIFIE odpowiedzialny będzie nie kto inny jak Oskar „Junajted” Siwiec, a rozgrywki Hearthstone'a nadzorować będzie Piotrek „profesorek” Świątkowski. Jeśli nie będziecie mogli przybyć to nic straconego! Czeka na Was stream pod tym adresem.

Na holu oprócz turniejów pobocznych w FIFĘ i Hearthstone'a znajdziecie wielką strefę chillout'u, a w niej stację z Forzą i oczywiście kierownicą, stację Guitar Hero, 3 konsole, na których będziecie mogli zagrać między innymi w Mortal Kombat i FIFĘ oraz przytulne pufy i wygodne leżaczki! 🙂 Ponadto będziecie mogli zaspokoić swój głód w studenckim bufecie za drobne pieniądze, ale za to będzie to najlepsza decyzja jaką popełnicie na tym evencie. O napoje się nie martwcie! Zadbają o Was panie z RedBulla. 😉

Zainteresowani? Widzimy się w takim razie od rana! Jeżeli coś jeszcze Was trapi to zerknijcie na stronę wydarzenia.