W momencie gdy myśleliście, że widzieliście w życiu już wszystko, nagle w internecie pojawia się coś co Was zaskakuje. Tym razem jest to nowy produkt Razera – gumy do żucia!

Firma Razer cieszy się dość sporym zainteresowaniem wśród graczy. Od wielu lat ma wysoką pozycję na rynku peryferiów komputerowych, skierowanych głównie do miłośników gier wideo. Nierzadko wychodzą do swoich klientów z innowacyjnymi rozwiązaniami, które nie zawsze są ciepło przyjmowane. Tym razem firma ponownie próbuje czegoś nowego, prezentując gumę do żucia dla graczy, która promowana jest hasłem „ŻUJ. SKUP SIĘ. WYGRYWAJ”.

Czy taki produkt ma sens? Być może. Badania naukowe wykazały, że żucie gumy potrafi pomóc w zwiększeniu koncentracji. Dodatkowo produkt od Razera wzbogacony został w ekstrakt zielonej herbaty, dzięki czemu posiada sporo witamin z grupy B. Oczywiście wszystko po to żeby pomóc graczom osiągać lepsze wyniki. W składzie znalazła się również L-Teanina, która poprawia koncentracje i minimalizuje stres.

Czy jest to nowość na rynku? Być może wśród graczy. W internecie z łatwością można znaleźć gumy do żucia uzbrojone w wysokie ilości kofeiny i żeńszenia, czy też na wzór Razera, z ekstraktem z zielonej herbaty. Ile kosztuje guma od Razera? Za opakowanie 150 sztuk przyjdzie nam zapłacić niespełna $28, czyli około 105 polskich złotych. Dostępne są trzy smaki – klasyczny miętowy, granatu i arbuza oraz tropikalny. Jeżeli ktoś z Was jest zainteresowany zakupem odsyłamy na stronę producenta.