Wraz ze zbliżającą się 26 stycznia 2024 roku premierą Tekken 8, fani z niecierpliwością czekają na najnowszą odsłonę kultowej serii bijatyk. Gra wywołała już spory szum w społeczności graczy, ujawniając liczne postacie. Jednak niektórzy gracze wciąż mają nadzieję na włączenie swoich ulubionych wojowników. Europejski Puchar TEKKEN 2023, który odbył się w dniach 16-17 grudnia, stanowił platformę dla jednego zwycięskiego gracza, który zwrócił się z niezapomnianą prośbą bezpośrednio do reżysera Tekken, Katsuhiro Harady.

Triumf Tetsu na europejskim pucharze TEKKEN Cup

Niemiecki profesjonalista Akhil „Tetsu” Kakar został mistrzem Europejskiego Pucharu TEKKEN 2023 po intensywnej rywalizacji wśród najlepszych europejskich graczy gier walki. Pomimo początkowych wyzwań, w tym zdegradowania do drabinki przegranych przez brytyjskiego JoKa, Tetsu zademonstrował swoją waleczność, docierając do Wielkiego Finału. W oszałamiającym występie zresetował drabinkę i zapewnił sobie zwycięstwo imponującym wynikiem 3-0.

Prośba: „Przywróć Lidię do Tekken 8!”

Gdy Tetsu odbierał swoje zasłużone trofeum z rąk reżysera Tekkena, Katsuhiro Harady, wykorzystał ten moment, by złożyć ważną prośbę. Na oczach publiczności i innych graczy Tetsu błagał Haradę o powrót postaci Lidii do Tekken 8. Lidia została wprowadzona do uniwersum Tekken jako postać DLC w sezonie 4 Tekken 7, zyskując znaczącą popularność podczas swojego krótkiego pobytu w grze.

Przezabawna odpowiedź Harady: „Nie pytaj mnie o gówno!”.

W klasycznym stylu Harady, noszący okulary przeciwsłoneczne reżyser udzielił humorystycznej i bezpośredniej odpowiedzi na prośbę Tetsu. „Nie pytaj mnie o gówno!” odpowiedział Harada, wywołując śmiech publiczności i prezentując swój charakterystyczny dowcip. Wymiana zdań podkreśliła beztroską i angażującą naturę społeczności Tekken, w której nawet prośby o powrót postaci spotykają się z dawką humoru ze strony reżysera gry.

Podróż Lidii w Tekken: Nowicjuszka z niepewną przyszłością

Wprowadzenie Lidii do uniwersum Tekken w Tekken 7 wprowadziło świeżą dynamikę do gry, zyskując jej oddaną bazę fanów. Jednak bez oficjalnego potwierdzenia jej powrotu w Tekken 8, fani zastanawiają się, czy powróci w najnowszej odsłonie. Nieprzewidywalność wyborów postaci utrzymuje emocje wśród entuzjastów Tekkena, chętnych do odkrywania różnorodnej listy wojowników w nadchodzącej grze.

Niezapomniany moment w historii Tekkena

Odważna prośba Tetsu i dowcipna odpowiedź Harady stały się niezapomnianym rozdziałem w historii Tekkena. Podczas gdy społeczność z niecierpliwością odlicza dni do premiery Tekken 8, nieprzewidywalność inkluzji postaci nadal podsyca emocje. Niezależnie od tego, czy Lidia powróci, czy nie, humorystyczna wymiana zdań między Tetsu i Haradą jest świadectwem tętniącej życiem i angażującej społeczności, która otacza serię Tekken.