Norbert „Dis” Gierczak był jedną z pierwszych gwiazd potwierdzonych na High League 2. Dziś dowiedzieliśmy się, że jego rywalem będzie Maciejem „Zony” Zoniuk.

Norbert „Dis” Gierczak kontra Maciej „Zony” Zoniuk – taka pozycja ląduje w karcie walk gali High League 2, która odbędzie się już 5 lutego w krakowskiej Tauron Arenie. Udział Zonego w gali został ogłoszony już kilka dni temu, lecz dopiero dziś potwierdzono, że zmierzy się z Norbertem Gierczakiem. Dla obu będzie to debiut w klatce.

Z pewnością nikomu nie trzeba przedstawiać żadnego z uczestników tej walki. Gierczak był pierwszym potwierdzonym uczestnikiem gali High League 2, a jego udział ujawniono zaraz po zakończeniu pierwszej edycji. Dis przyznał, że długo przygotowuje się do takiego typu występu i z pewnością interesuje go tylko zwycięstwo. Z kolei Zoniuk był obecny podczas pierwszej gali jako prowadzący – był konferansjerem specjalnej edycji „Rundek”, w której gościł m.in. uczestników walki trzech.

Podczas High League 2 zobaczymy łącznie osiem pojedynków. Walką wieczoru będzie pojedynek Jarosława „pashy” Jarząbkowskiego oraz Michała „Owcy” Owczarzaka. W drugim głównym pojedynku zobaczymy starcie Lexy Chaplin oraz Agaty „Fagaty” Fąk. Oprócz walki Disa i Zonego potwierdzono jeszcze występ niskorosłych – Mateusza „Mini Majka” Krzyżanowskiego oraz Maćka „Big Jacka” Jaremy. Pierwsza konferencja przed nadchodzącą galą odbędzie się 5 stycznia.