Wczorajszego wieczoru poznaliśmy pierwsze osobistości i podmioty, na które możemy głosować w jednym z najważniejszych plebiscytów esportowych w roku.

Co roku na wakacje zaczynamy poznawać osoby nominowane do Esports Awards 2020. Nie inaczej jest tym razem, wszak organizatorzy najważniejszego esportowego plebiscytu w kalendarzu odkryli wczoraj pierwsze karty. Kategoriami w których możecie już teraz oddawać głosy są Esports Collegiate Award, Esports Content Creator of the Year, Esports Mobile Game of the Year, Esports Personality of the Year, oraz Streamer of the Year. Zagłosować możecie pod tym linkiem, a lista pierwszych finalistów prezentuje się następująco.


Trudno powiedzieć, aby były tutaj jakieś większe zaskoczenia. Każda z tych osób faktycznie wspięła się przez ostatnie miesiące na nowy poziom, czy to sjokz i jej świetne hostowanie turniejów, czy też Froskurinn i jej fantastyczny komentarz LEC. Warto także wspomnieć o nominowanych streamerach, którzy cały czas rozwijają się i starają się dostarczyć swoim widzom najlepszy, oryginalny content.