Radio Meteor, studencka rozgłośnia internetowa działająca przy Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu organizuje 24-godzinną transmisję charytatywną. Jej celem jest realizacja projektu Studenci UAM bez Granic.

Gry kochamy wszyscy. W najbliższą sobotę za ich pośrednictwem będziemy mogli zrobić także coś dobrego. Wszystko za sprawą PomaGRAMY Bez Granic, 24-godzinnego livestreama charytatywnego organizowanego przez Radio Meteor, studencką rozgłośnie internetową związaną z Wydziałem Nauk Politycznych i Dziennikarstwa Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Beneficjentem ambitnego przedsięwzięcia jest organizowany przez Koło Naukowe Edukacji Międzynarodowej projekt edukacyjno-badawczy Studenci UAM bez Granic. Jego celem jest pomoc humanitarna w Kenii oraz na Madagaskarze, a także edukacja dzieci z lokalnych społeczności. Wielokrotnie nagradzany zespół złożony ze studentów i doktorantów poznańskiej uczelni w pocie czoła przygotowuje się do kolejnej podróży. Na ich drodze piętrzy się jednak spore ograniczenie – brak odpowiedniego budżetu.

Do nierównej walki z ogromnymi wydatkami przyczynić może się każdy z nas: poprzez odwiedzenie transmisji organizowanej przez członków działu gier i technologii Radia Meteor, a także decydując się na dobrowolną wpłatę. Trwający dobę livestream rozpocznie się jutro o 12:00 i zostanie wypełniony grami wideo, jak i również planszówkami i aktywnościami sportowo-towarzyskimi. Transmisje z wydarzenia dostępne będą na facebookowych stronach Meteor.exe oraz Radio Meteor.