Przed nami już trzecia edycja „Gra Paczka”, która odbędzie się w dniach 27-30 maja. To charytatywny stream, z którego zyski trafią do potrzebujących rodzin z całej Polski.

Ponad 70 godzin streamingu, kilkudziesięciu zaangażowanych graczy oraz pomoc potrzebującym, do których wcześniej nie dotarł nikt. 27 maja wystartuje Gra Paczka, charytatywne wydarzenie gamingowe Szlachetnej Paczki. Wpłacając donejty podczas eventu, będzie można nie tylko wspomóc tysiące rodzin, ale także zdobyć atrakcyjne nagrody.

Charytatywny stream Gra Paczka odbędzie się w dniach 27-30 maja. To już trzecia odsłona eventu Szlachetnej Paczki, który gromadzi przed ekranami tysiące fanek i fanów dobrej zabawy oraz mądrego pomagania.

Streamy w ramach eventu Gra Paczka 3 będzie można oglądać na kanale głównym wydarzenia na Twitchu (https://www.twitch.tv/grapaczka) oraz na stronie www.grapaczka.pl. Gracze mogą dołączyć także do społeczności Gra Paczki w aplikacji Discord (https://discord.com/invite/e76UZcTTpf).

Podczas poprzednich edycji streamerzy pomogli wielu potrzebującym osobą. Jedną z nich był pan Tomasz, który nie jest w stanie poruszać się samodzielnie. Gamerzy postanowili pomóc, przygotowując dodatkowo dla pana Tomasza Szlachetną Paczkę – oprócz sprzętu do mężczyzny trafiło również łóżko rehabilitacyjne. To tylko jeden z wielu przykładów.

Kto weźmie udział w wydarzeniu?

Event to nie tylko gamingowe transmisje live, ale także challenge – zadania, którym będą próbowali sprostać streamerzy rywalizujący o najlepsze miejsca w Gra Paczkowych rankingach. Lista zaangażowanych w projekt graczy i streamerów ciągle się powiększa. Dla najbardziej potrzebujących zagrają m.in. AlbanPL, Aleks Makowski, Anianiania, Ayanoo, Baniak, Bonkol, Bonnguś, Brunecia, CTSG, CzugA, Demonidias, Diger, Dreuu, Druvik, Grzegorz Rycko, Guliasz, HighStyled, JustThePhil, Kaluch, Karolek, KromkaChleba, kycu, Lucek, Łosiu, Miniuwa, Nexos, Niklaus, Nitek, Patryk Krutyj, PC by TQ, RealMrQ, Seto, Sheo, SirMisiek, Slayproxx, Szczurek, SzejkTiVi, wiciu_ck, Xemtek, Yuuhi. To właśnie oni będą dbali o to, aby podczas Gra Paczki nie zabrakło zarówno świetnej zabawy, jak i wsparcia potrzebujących.

Dołącz do pomagania i zagraj o niesamowite nagrody!

Podczas Gra Paczki 3 będą organizowane także konkursy. Każdy wpłacający może liczyć na cenne nagrody ufundowane m.in. przez Firmę GIGABYTE, właściciela marek AORUS oraz AERO, partnera głównego Gra Paczki 3, a wśród nich laptop najnowszej generacji, monitor gamingowy 4K AORUS FV43U oraz płyty główne.

W ramach eventu do wygrania jest ponad 150 nagród o łącznej wartości kilkudziesięciu tysięcy złotych. Wśród nich znajdują się edycje kolekcjonerskie gier, klawiatury, myszki, słuchawki i akcesoria, a także fotele gamingowe i wiele innych.

Wydarzenie wspiera jednak nie tylko branża gamingowa. Wielkie serce do gier pokazuje także sponsor Gra Paczki, E.Wedel.

W event angażują się także agencje Fantasyexpo, Gameset (grupa LTTM) oraz JaRock. Patronat medialny nad Gra Paczką 3 objęli zaś: CD-Action, Esport Now, PC-Format, GRYonline.pl.

Good game dla potrzebujących

Dwie poprzednie edycje Gra Paczki okazały się sukcesem. W maju 2020 roku udało się zebrać 330 tys. złotych, w listopadzie tego samego roku zaś pobito ten wynik – streamerzy ugrali na rzecz Szlachetnej Paczki 344 tyś. Dzięki wsparciu społeczności graczy Szlachetna Paczka dotarła w zeszłej edycji do ponad 14 tyś. potrzebujących rodzin.

Wygranych meczów czy rozgrywek online nie można skomentować inaczej jak – gg. Najbliższa edycja Gra Paczki może również być „good game” dzięki Twojemu zaangażowaniu.

Oglądaj najlepszych polskich streamerów, baw się z nami i wesprzyj Szlachetną Paczkę. 27 maja wejdź na www.grapaczka.pl.