Illuminar Gaming nie zwalnia tempa rozwoju. Tym razem partnerem jednej z najstarszych polskich organizacji esportowych został operator sieci komórkowej Play, który rozpoczął współpracę z zawodnikami, twórcami oraz streamerami zrzeszonymi pod banderą niebieskiego oka.

Wśród polskich sympatyków League of Legends na próżno szukać osoby, która przynajmniej nie kojarzy Illuminar Gaming. Organizacja esportowa powstała w 2015 roku, pomimo wielu przeciwności losu na przestrzeni lat, w ciągu ostatnich miesięcy zalicza prężny rozwój. Jak się okazuje, iHG wzbogaca się nie tylko o nowych graczy czy streamerów, lecz także cennych partnerów.

Najnowszym wsparciem zespołu okazał się operator sieci komórkowej Play. Nie jest to pierwsze zetknięcie marki z esportem, albowiem w przeszłości mogliśmy odnotować ich udział w największych wydarzeniach branżowych – Intel Extreme Masters Katowice czy Poznań Game Arena. Play nie stroni także od współpracy z pojedynczymi jednostkami, o czym mogli przekonać się popularni gracze, w których grono zalicza się m.in. Piotr „Izak” Skowyrski.

Największą domeną Illuminar Gaming pozostaje profesjonalna scena League of Legends. To właśnie na tej płaszczyźnie organizacja świętuje największe sukcesy. Silny zespół złożony z weteranów, a także młodych gniewnych sprawnie dowodzi swojej wartości, rywalizując z najlepszymi formacjami z kraju.