Gotowi na jeszcze większą porcję wrażeń na lokalnej scenie esportu mobilnego? PLAY Polska Liga Mobilna zaprasza do zabawy!

PLAY Polska Liga Mobilna trwa w najlepsze. Za nami cztery rundy kwalifikacyjne z Clash Royale.  Kto zagości w finale i kiedy można próbować swoich sił w starciu o tytuł mistrza wydarzenia?

Podsumowanie dotychczasowych rozgrywek

W pierwszych kwalifikacjach, po intensywnym pojedynku, do finału dostał się K4 oraz Adam|PK. Potrzeba było aż pięciu meczy by zweryfikować, który z zawodników wyjdzie z tabeli z pierwszego miejsca. Panowie zaprezentowali nam pełen wachlarz decków, od klasycznych Lavaloonów, poprzez wariacje z Golemem, Electro Giantem, po Sparky.

Drugie kwalifikacje były już zdecydowanie bardziej jednostronne. Z wynikiem 3:0 z pierwszego miejsca przeszedł Niszczyciel2000. Jego przeciwnik zdawał się nie do końca przygotowany na solidne kompozycje z udziałem Mother Witch. Drugie miejsce obok niego zagrzał Gruby 840.

Prezes i Matiu w trzecich kwalifikacjach postanowili dostarczyć nam dodatkowej rozrywki. Rozgrywając swój pojedynek o pozycję w drabince finałowej, zdecydowali się sięgnąć po lustrzane talie. I choć Matiu wyszedł tutaj zwycięsko, z wynikiem 3:0, nie można powiedzieć, by Prezes mu te wygrane jakkolwiek ułatwiał.

Czwarty turniej kwalifikacyjny znowu zaskoczył dominacją jednego z finalistów. Sagar skończył z wynikiem 3:0, spychając Miłosza w dość wyrównanych pojedynkach na drugie miejsce w drabince.

Terminy pozostałych starć

Przed nami zostały jeszcze 4 spotkania kwalifikacyjne oraz Wielki Finał. Zapisy na na 5 turniej kwalifikacyjny już trwają, więc warto się rejestrować. Odnośniki do zapisów znajdują się na oficjalnej stronie PLAY Polskiej Ligi Mobilnej.

  • 5 turniej kwalifikacyjny odbędzie się 21.10.2021, godz. 18:00
  • 6 turniej kwalifikacyjny odbędzie się 22.10.2021, godz. 18:00
  • 7 turniej kwalifikacyjny odbędzie się 26.10.2021, godz. 18:00
  • 8 turniej kwalifikacyjny odbędzie się 29.10.2021, godz. 18:00
  • Wielki Finał odbędzie się 03.11.2021, godz. 18:00

Transmisja i nagrody

PLAY Polska Liga Mobilna po raz kolejny gości jako swojego komentatora Marcina „pOwP” Lepczyńskiego. Jeżeli więc lubicie spędzać czas w pozytywnej atmosferze, pełnej lekkiego poczucia humoru i profesjonalnego podejścia do tematu gier mobilnych – transmisja z pewnością przypadnie Wam do gustu! Wszystkie mecze możecie na żywo oglądać na Twitchu.

Co zaś przygotowano dla zawodników?

  • Trzecie miejsce otrzyma: Mi True Wireless Earbuds Basic 2;
  • Drugie miejsce otrzyma: Zegarek Mi Smart band 5;
  • Pierwsze miejsce otrzyma: Smartphone Redmi 9;

Instagram
TikTok
Facebook