x-kom AGO ma szansę zająć pierwsze miejsce w tabeli ESEA MDL Premier Division, zaś Actina PACT spróbuje umocnić dziś swoją pozycję w najlepszej ósemce.

Po raz pierwszy od bardzo dawna możemy zobaczyć polską drużynę na szczycie tabeli ESEA MDL Premier Division. Jastrzębie są na dobrej drodze aby wyprzedzić dzisiaj GamerLegion, przekraczając barierę trzydziestu zdobytych punktów. Furlan i spółka rozegrają dziś aż trzy spotkania, mierząc się kolejno z HAVU, Nordavind oraz pro100. Fińska formacja póki co znajduje się w dolnej połowie tabeli, ale należy pamiętać, że rozegrali dopiero pięć spotkań w tym sezonie. Nordavind nie powinno stanowić dla naszych problemu, ale na pewno nie powinniśmy lekceważyć pro100, które obecnie na siedem rozegranych pojedynków, ma aż pięć zwycięstw.

Oprócz Jastrzębi zobaczymy na serwerze również reprezentantów Actina PACT. Podopieczni Marcina „padre” Kurzawskiego mają szanse załapać się do najlepszej ósemki, co zapewni im udział w fazie pucharowej ligi, czyli możliwość awansu do ESL Pro League. Dziś zagrają z BIG oraz Team Spirit.

Ostatnią formacją będzie Illuminar, które wczoraj odbiło się od dna i zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli. Niżej są wyłącznie gracze Wisły All in! Games Kraków posiadający zaledwie trzy wygrane na czternaście pojedynków. iHG powalczy dziś z Demolition Crew.

Harmonogram:

  • 15:00 – Poland Actina PACT vs Germany BIG
  • 16:00 – Poland Actina PACT vs Russian Federation Team Spirit
  • 17:00 – Poland x-kom AGO vs Finland HAVU
  • 18:00 – Poland Illuminar vs European Union Demolition Crew
  • 18:00 – Poland x-kom AGO vs European Union Nordavind
  • 20:00 – Poland x-kom AGO vs Russian Federation pro100

Wybrane spotkania można oglądać na kanale ESL Polska.