Michał „Owca” Owczarzak znany z Warszawskiego Koksa zmierzy się z Jarosławem „pashą” Jarząbkowskim w High League!

Organizatorzy High League odsłonili wszystkie karty dotyczące walki Jarosława „pashy” Jarząbkowskiego na nadchodzącej gali. Przeciwnikiem esportowej legendy będzie Michał „Owca” Owczarzak znany z kanału YouTube – Warszawski Koks. Pojedynek pomiędzy internetowymi gwiazdami odbędzie się w małych rękawicach, ale w zasadach boksu – taką informację możemy znaleźć na stronie oficjalnego sponsora gali – efortuna.pl.

Michał Owczarzak to jeden z twórców kanałów Warszawski Koks, projektu skupiającego się na zdrowej kulturystyce oraz fitnessie. Dzięki internetowej działalności oraz sportowej pasji, Owca wydaje się być odpowiednim przeciwnikiem dla Jarząbkowskiego. Tym bardziej, że WK DZIK w tym roku rozpoczął współpracę z Izako Boars, angażując się w polską scenę esportową.

Jak wygląda porównanie fizyczne obu uczestników? Oboje są bardzo podobni – Jarosław „pashaBiceps” Jarząbkowski jest dwa centymetry niższy od swojego rywala (184 cm do 186 cm) i są w bardzo podobnej wadze. Zarówno pasha jak i Owca ważą powyżej stu kilogramów, więc walka odbędzie się w kategorii ciężkiej.

Walka odbędzie się 5 lutego w Krakowie podczas 2 gali High League. Bilety dostępne są na platformie eventim.pl.