Ponad 2,1 miliona osób w jednym momencie oglądało Sidemen Charity Match 2022 z udziałem takich gwiazd, jak KSI, IShowSpeed, MrBeast. Na stadionie Charlton Athletic zasiadł w dodatku komplet widzów.

Mecz Sidemen Charity został zorganizowany przez grupę brytyjskich YouTuberów o nazwie „The Siedemen. W jej skład wchodzą takie gwiazdy, jak KSI, Vikkstar, Tobjizzle, Zerkaa, Miniminter i W2S. Rywalem ekipy KSI-a, do której na czas rozgrywki dołączyli również MrBeast, Lazarbeam czy  Karl Jacobs była drużyna YouTube All-Stars, w której zobaczyliśmy takie osobowości, jak iShowSpeed, Chunkz, Deji, Castro czy Chris Tayson.

Na stadionie Charlton Athletic zasiadł komplet widzów – łącznie około 27 tysięcy fanów. W trakcie całego wydarzenia zbierane były dotacje na rzecz organizacji charytatywnych. Spotkanie przebiegało w niesamowitej atmosferze. Trybuny szalały po golu niezależnie, której drużyny, a niektóre efektowne  bramki celebrowali nawet zawodnicy, których zespół stracił bramkę

Mecz zaczął się jednak od ostrego wślizgu IShowSpeeda na KSI-u, który raper i streamer celebrował niczym strzeloną bramkę. Nie był to przypadek, bowiem przed meczem IShowSpeed oraz KSI, którzy prywatnie są kolegami pozwolili sobie na mały trash-talk, podczas którego KSI napisał, że „skasuje” Speeda przy pierwszej lepszej okazji.

Obrazki z meczu Sidemen Charity obiegły cały piłkarski świat. Największe show w trakcie całego spotkania skradł wymieniany już IShowSpeed. Choć jego zespół YouTube All-Stars przegrał z FC Sidemen 7 do 8, to on sam został ulubieńcem wszystkich kibiców. Po meczu