Już 3 marca katowicki Spodek wypełni się ogromną ilością esportowych emocji. Pośród niesamowitych wrażeń dostarczanych przez turnieje CS:GO i SC2 nie można jednak zapomnieć o IEM Expo, z którego okazji firma ROCCAT przygotowała masę atrakcji i promocji.

Już zaledwie dni dzielą nas do rozpoczęcia drugiego tygodnia rozgrywanego w Katowicach finału 11. sezonu Intel Extreme Masters. Warto jednak pamiętać, że oprócz głównych turniejów Counter-Strike: Global Offensive oraz StarCraft II na odwiedzających czeka ogrom innych urozmaiceń. Jednym z nich jest IEM Expo, z którego okazji firma ROCCAT przygotowała dużą ilość atrakcji oraz promocji.

Osoby, które zdecydują się na odwiedzenie stoiska ROCCAT, będą mogły wziąć udział w różnorakich zabawach. Jedną z nich będzie Wielki Konkurs Celności i Precyzji, podczas którego odwiedzający będą toczyć bój o najnowszą myszkę niemieckiego producenta peryferii komputerowych – ROCCAT Kone EMP. Prowadzone będą także rozgrywki 1 na 1 w Counter-Strike: Global Offensive oraz League of Legends, gdzie na najlepszych czekają liczne upominki.

Stoisko ROCCAT będzie nie tylko miejscem bitew, lecz zostanie także wsparte sklepem stacjonarnym. Znajdziecie w nim produkty producenta w bardzo atrakcyjnych cenach. Zawitają tam także znane osoby, które swoją obecnością urozmaicą czas odwiedzających. Na ekspozycji będziecie mogli spotkać takie osoby jak Vertez, Multi2k, ReZigiusz, Kuba „KubiK” Kubiak czy ekipa InetkoxTV.