W końcu potwierdzone zostały plotki dotyczące nowych lokalizacji DreamHacków w 2017 roku. Oprócz Austin, które miało miejsce w tym roku, dołączy do niego Atlanta oraz Denver.

Jakiś czas temu wyciekła lista, która miała zawierać listę miast amerykańskich, w których zorganizowany zostanie turniej: Austin, Atlanta i Denver. Pierwsza lokalizacja gościła już turniej na początku maja. Tym razem data ma się jednak zmienić. Event zaplanowany został na 28 kwietnia i trwać ma przez dwa kolejne dni. Turniej w Atlancie natomiast rozpocznie się 21 lipca i zakończy 23 lipca. Ostatni amerykański przystanek w Denver będzie gościć DreamHacka 21 i 22 października.

Nie wiadomo jeszcze jakie atrakcje będą czekać na odwiedzających. Najprawdopodobniej po raz kolejny DreamHack gościć będzie najlepsze drużyny Counter-Strike: Global Offensive, jednak na pewno to nie jedyny powód dla którego warto będzie odwiedzić jedno z miast, w których odbywać się będzie ten turniej. Możemy spodziewać się wielu stanowisk, na których zagrać będzie można w przeróżne tytuły esportowe i nie tylko. Poza tym odbędą się tam konkursy cosplay, spotkania z zawodnikami i inne tego typu atrakcje.