Już 14 maja krakowska Taurona Arena zapłonie. Marcin „Xayoo” Majkut na zasadach K1 stoczy swoją debiutancką walkę w oktagonie z Sergiuszem „Nitro” Górskim.

Fame MMA doprowadziło do długo wyczekiwanego przez nas wszystkich zestawienia. W co-main evencie na gali numer 14 w krakowskiej Tauron Arenie zmierzą się ze sobą Xayoo i Nitro. Będzie to jedna z najbardziej zasięgowych walk w historii federacji. – Szanuje Xayoo za jego twórczość. W jakimś stopniu jest to zaszczyt być parowanym z największą postacią na Twitchu – wyznał na konferencji YouTuber.

Podczas konferencji Fame MMA Sylwester Wardęga wrócił także pamięcią do dramy pomiędzy Majkutem, a Tomaszem „Gimperem” Działowym, pytając wprost, czy Xayoo byłby zainteresowany w przyszłości pojedynkiem z Tomkiem. Zarówno Gimpson, jak i sam Marcin wyrazili chęć stoczenia takiej walki w niedalekiej perspektywie czasu. Znakiem tego wkrótce czeka nas także inne hitowe starcie w oktagonie.

Fame MMA 14 odbędzie się w Krakowie już 14 maja. Podczas gali będziemy mogli obejrzeć, aż dwa co-main eventy. Poza wypatrywaną batalią Xayoo z Nitro, ciekawie zapowiada się także pojedynek FAGATY z Moniką Kociołek. W walce wieczoru spotkają się natomiast ze sobą członek EKIPY Friza – Tromba oraz Gimper.