G2 Esports opublikowało specjalną piosenkę wraz z klipem, w którym wystąpili m.in. Jankos oraz NiKo. Teledysk miał na celu przedstawić nowe koszulki organizacji na rok 2022.

O samych koszulach niespecjalnie jest sens się wypowiadać, bowiem G2 podobnie jak przez ostatnie lata postawiło na klasycyzm z małymi zmianami, do czego już nas przyzwyczaiło. Sposób, w jaki organizacja zaprezentowała nowe trykoty, jest jednak imponujący i przyćmiewa prezentacje innych gigantów ze sportów elektronicznych, jak i tradycyjnych.

G2 na swoim YouTubie opublikowało piosenkę heavy metalową wraz z teledyskiem, stworzonym we współpracy z adidasem. Klip miał na celu przedstawić światu nowe koszulki klubu, a jego oprawa jest mistrzowska.  Podczas filmiku pojawiają się dobrze nam znane postacie, jak Caps, Jankos, zAAz, NiKo czy ocelote. Nie obyło się bez nawiązań do memu „G2 0:3” oraz faila Bośniaka na Nuke’u podczas finału PGL Major Sztokholm.

Piosenka „Our Way” została stworzona przez znanych muzyków Luke’a Hollanda, Jasona Richardsona, Taylora Davisa, Noory Louhimo, Jose Arandy oraz Tinę Guo, która była nominowana do prestiżowej nagrody GRAMMY.  Udział przy produkcji utworu miał także ocelote, który sam wcielił się w rolę wykonawcy. Trzeba przyznać, że Hiszpan przejawia zdolności wokalne.