Niedzielny wieczór przy grach komputerowych? Nie znamy lepszego sposobu na jego urozmaicenie. Ekipa TVGRYplus już o 20:45 powraca z kolejną transmisją Find Your Next Game.

Jak mawia kultowy mem – niedziela wieczór i humor popsuty. Dziś to stwierdzenie jest jednak dalekie od rzeczywistości. Wszystko za sprawą kolejnej transmisji Find Your Next Game, która ma na celu przedstawienie najciekawszych produkcji, które mają zostać przekazane w ręce graczy w najbliższej przyszłości. W dyskusji udział wezmą przedstawiciele redakcji znanego kanału TVGRY.

Rozkład jazdy dzisiejszego FYNG zapowiada się niezwykle interesująco. Stream ruszy o godzinie 20:45 na kanale TVGRYplus, zaś pierwszą atrakcją będzie wspólne oglądanie konferencji Ubisoft Forward, podczas której francuski gigant przedstawi plan działania na najbliższe miesiące. Punktem kulminacyjnym będzie jednak przedstawienie oraz dyskusja na temat dwóch nadchodzących tytułów: Assassin's Creed: Valhalla oraz Watch Dogs: Legion. Obie gry zostaną szczegółowo omówione, a widzowie będą mogli uzyskać odpowiedzi na nurtujące ich pytania. Zarezerwujcie odpowiednią ilość czasu, albowiem zgodnie z estymacjami akcja potrwa minimum do północy.

Przedsięwzięcie realizowane jest przez podmioty znane na polskim rynku rozrywki elektronicznej – redakcję TVGRY oraz Fantasyexpo, które partycypują od samego początku w wydarzeniu Find Your Next Game. Oficjalnym partnerem akcji jest również BLIK.