W rozmowie z Krzysztofem Stanowskim na Kanale Sportowy Sergiusz „Nitrozyniak” Górski ujawnił, że nie ma już złej krwi pomiędzy nim a Nieuczesaną.

W 2021 roku światem polskiego League of Legends wstrząsnęła „drama” pomiędzy Nitrozyniakiem – wtenczas właścicielem organizacji esportowej 7more7 Pompa Team, a Nieuczesaną. Podczas jednej z transmisji Live’a Górski nazwał streamerkę „niedojebaną”, żartując nieprzyzwoicie z jej pseudonimu. Wcześniej Sergiusz starł się również z bratem influencerki, który na Twitterze zaatakował jego partnerkę – Sandrę, sugerując, że ta jest w związku z YouTuberem jedynie dla korzyści materialnych.

Jako że Nieuczesana również była partnerką Riot Games, jej konfliktowi z Nitro przyjrzeć postanowiło się samo studio. To po przeanalizowaniu licznych wypowiedzi Górskiego i jego wszelakich wpisów na Twitterze, uznało jego zachowanie za toksyczne i postanowiło wykluczyć go z ekosystemu esportowego League of Legends. Sergiusz w ciągu dwóch tygodni musiał przekazać prowadzenie swojej organizacji 7more7 Pompa Team innej osobie, bowiem w innym przypadku ta straciłaby miejsce w Ultralidze.

Podczas programu Hejt Park na Kanale Sportowym poruszony został również i ten wątek. Nitro w rozmowie z Krzysztofem Stanowskim przyznał, że nie ma już żadnego konfliktu z Nieuczesaną. Co więcej, streamerka miała nawet zaprosić przed kilkoma dniami YouTubera do swojego domu na imprezę. – Nieuczesanej brakowało po prostu racjonalnego myślenia. W tej chwili nie ma już żadnego konfliktu – ręce są podane. Ja tak podchodzę do życia, mogę się z tobą nie zgadzać, ale nie oznacza to, że za rok nie mogą ponownie budować z tobą relacji – wyznał Nitro.