Rywalizacyjna scena Call of Duty była świadkiem ekscytującego sezonu 2023, w którym gracze pokazali swoje umiejętności, determinację i pracę zespołową. Gdy rok dobiega końca, nadszedł czas, aby zastanowić się nad wyróżniającymi się graczami, którzy zapisali się w historii Call of Duty. Przedstawiamy naszą obszerną listę pięciu najlepszych graczy Call of Duty w 2023 roku, biorąc pod uwagę indywidualną błyskotliwość, osiągnięcia zespołowe i ogólny wpływ na grę.

Nr.5 Matthew „KiSMET” Tinsley:

Na początku naszej listy znajduje się Matthew „KiSMET” Tinsley, kluczowa postać dla New York Subliners. Pomimo wylądowania na 5. miejscu, występy KiSMETa na poziomie MVP i trzy główne mistrzostwa w sezonie podkreślają jego znaczenie. 0,99 KD w sezonie 2023 CDL odzwierciedla jego konsekwencję i kluczową rolę w zapewnianiu zwycięstw Subliners.

Nr.4 McArthur „Cellium” Jovel:

Następny w kolejce jest potężny McArthur „Cellium” Jovel z Atlanta Faze. Znany jako okrutny gracz karabinów szturmowych, Cellium utrzymał swoją reputację jednego z najlepszych w erze CDL. W 2023 roku przewodził lidze z imponującym 1,22 KD i pokazał swoją dominację ze średnią 2,5 na LAN, pomimo zdobycia tylko jednego trofeum. Strategiczna sprawność Celliuma nadal czyni go siłą, z którą należy się liczyć.

Nr.3 Thomas „Scrappy” Ernst:

Stając na wysokości zadania w swoim debiutanckim roku, Thomas „Scrappy” Ernst odcisnął niezatarte piętno na sezonie 2023. Zwycięzca Rookie of the Year zapewnił sobie mistrzostwo z Toronto Ultra na Majorze 3, szczycąc się niezwykłym 1.13 KD. Wydajność Scrappy'ego jako gracza karabinu szturmowego przekroczyła oczekiwania, wskazując na obiecującą karierę.

Nr.2 Tyler „aBeZy” Pharris:

Walka o pierwsze miejsce była intensywna przez cały rok, a Tyler 'aBeZy' Pharris walczył o trofeum MVP. Uznawany za jednego z najlepszych graczy SMG na świecie, aBeZy konsekwentnie stanowił wyzwanie dla drużyn przeciwnych. Pomimo znakomitego roku, aBeZy stanął w obliczu trudnej konkurencji ze strony rywala Subliners, ostatecznie zapewniając sobie drugie miejsce.

Nr.1 Paco 'HyDra' Rusiewiez:

Obejmując tron jako MVP CDL 2023, dwukrotny mistrz Major i mistrz świata, Paco 'HyDra' Rusiewiez wyłonił się jako niekwestionowany gracz numer 1 roku. Trwająca przez cały sezon debata pomiędzy HyDrą i aBeZy'm zakończyła się triumfem HyDry. Jego wyjątkowe umiejętności przyniosły mu tytuł Konsolowego Gracza Roku podczas Esports Awards 2023, umacniając jego status najlepszego gracza Call of Duty w 2023 roku.

Gdy kurtyna opada na sezon Call of Duty 2023, tych pięciu graczy odcisnęło niezatarte piętno na krajobrazie e-sportu. Ich osiągnięcia, indywidualna błyskotliwość i poświęcenie dla swojego rzemiosła wyniosły ich na wyższe szczeble Call of Duty League. Wraz z rozpoczęciem sezonu 2024 Modern Warfare 3 fani z niecierpliwością oczekują, czy ci gracze będą w stanie utrzymać swoją dominację, czy też pojawią się nowe gwiazdy, które rzucą wyzwanie ustalonemu porządkowi.