Rozpoczęła się przerwa wakacyjna graczy CS:GO. Kto rozegrał największą liczbę oficjalnych spotkań i najbardziej zasłużył na odpoczynek?

Jak zawsze po zakończonym sezonie możemy przyjrzeć się ciekawym statystykom pokazującym minione miesiące w pigułce. Jedną z takich ciekawostek jest liczba rozegranych map przez najbardziej pracowite zespoły na świecie. Zgodnie ze statystykami zebranymi przez konto CSGO Statistics, najwięcej map w pierwszej połowie 2022 roku rozegrała ekipa SKADE, która na swoim koncie ma 185 map oraz imponujące 61% winratio. Co ciekawe, tak dobra forma nie pozwoliła im wbić się do najlepszej trzydziestki HLTV – zajmują obecnie 37 pozycję.

Oto jak wyglądają statystyki:

Pracowite półrocze widać również w statystykach indywidualnych graczy SKADE. Georgi „SHiPZ” Grigorov jest zawodnikiem, który w sezonie wiosennym zdobył najwięcej eliminacji na świecie (3692) oraz ustrzelił najwięcej headshotów (1742). Z kolei Denislav „dennyslaw” Dimitrov może pochwalić się największą liczbą eliminacji z AWP (2014) oraz eliminacji otwierających rundę (651).