Przed nami City Games, czyli specjalne wydarzenie, które odbędzie się w trzech miastach. Organizatorzy zdradzili trochę informacji dotyczących tej atrakcji.

Początkiem września na kanałach social media twórców takich jak Pago, Izak, Saju, Makito czy Miniuwa wnikliwi obserwatorzy mogli dostrzec, że w ręce influencerów wpadły dziwne przedmioty przypominające meteoryty. Po rozbiciu skały okazało się, że ukryty był w niej skarb, którym był sprzęt komputerowy. Akcja powiązana jest z ogólnopolską premierą nowej myszki gamingowej Logitech G – 502X, która odbyła się 20 września. 

Zwieńczeniem kampanii jest seria gier miejskich, które rozpoczną się 17 października w Krakowie. Kolejne zaplanowano na 18 października w Warszawie i 19 października w Gdańsku. Nie możemy zdradzić wszystkiego, lecz uchylimy rąbka tajemnicy. 

Przy rozpoczęciu gry odbędzie się spotkanie z organizatorami, którzy omówią wszystkie zasady i udzielą wielu wskazówek – między innymi o dedykowanej całemu eventowi aplikacji na telefon, która pozwoli na kolekcjonowanie osiągnięć w grze miejskiej. Każde poprawnie wykonane zadanie będzie odpowiednio punktowane – zwycięzcą zostaje zespół, który uzbiera najwięcej tychże punktów. Do zdobycia sprzęt logitech G (w puli są między innymi myszki G502 X PLUS zamknięte w meteorytach!)  

Wydarzenie ma na celu dostarczyć przybyłym gościom wiele atrakcji i miłych wspomnień. Gry miejskie to fantastyczny sposób na rozrywkę i zabawne spędzenie czasu ze znajomymi czy rodziną. 

W poniedziałek, 17 października przygotowany jest pierwszy przystanek wyjątkowych aktywności od marki logitech G oraz Red Bull, których organizatorem jest wrocławska agencja WE!RE Fantasy wraz z Ekspedycja Ekspress. Miejsce zbiórki wyznaczono na krakowskich Błoniach, przy al. 3 Maja – dokładna lokalizacja. Więcej informacji na wydarzeniu Facebooku

18 października, o godzinie 16:30 gramy w Warszawie. Miejsce zbiórki wyznaczono na warszawskich Filtrach przy al. Niepodległości – dokładna lokalizacja. Więcej informacji na wydarzeniu Facebooku

W środę, 19 października spotykamy się w Gdańsku. Miejsce zbiórki wyznaczono na Łące Barbary przy ulicy Krowoderskiej – dokładna lokalizacja. Więcej informacji na wydarzeniu FB. 

Źródło – informacja prasowa.