TSM traci kolejnego dużego Content Creatora. Ali „Myth” Kabbani poinformował o zakończeniu współpracy z amerykańskim gigantem.

Ali „Myth” Kabbani to świetnie znana postać w świecie gamingu, jak i esportu. Swego czasu 22-latek był uważany za jednego z najlepszych graczy Fortnite na świecie, a jego rywalizacja  z Ninją w kultowej produkcji Epic Games wywoływała masę emocji.  Transmisje Live Amerykanina śledziły nawet kilkaset tysięcy widzów w jednym momencie. Obecnie jego kanał na Twitchu śledzi prawie 7,5 miliona użytkowników.

Z czasem popularność Mytha zaczęła słabnąć. Amerykanin odszedł od Fortnite’a, a skupił się bardziej na grze w takie produkcje, jak Call of Duty, Halo Infinite czy VALORANT. Bądź co bądź 22-latek nadal był znaczącą postacią w świecie gamingu. Doskonale zdawało sobie z tego sprawę TSM. Dla amerykańskiej organizacji Ali był bardzo ważnym influencerem, z którym przez ostatnie lata w dużej mierze kojarzyliśmy tę markę.

Wczoraj Myth po czterech latach rozstał się jednak z TSM. 22-latek zdecydował się nie podpisywać nowego kontraktu z amerykańską organizacją, co zdaje się potwierdzać wcześniejsze plotki, mówiące o tym, że w klubie od pewnego czasu nie dzieje się najlepiej. Przez ostatnie pół roku z „Team SoloMid” pożegnali się również tacy streamerzy, jak Bjergsen, Snip3down, Hamilnz oraz Daequan.