Kolejny rok z rzędu Meet Point zagości w Warszawie, na Stadionie Narodowym. Event ten zagości u siebie fanów esportu w czwartym tygodniu Maja.

Zasadniczą różnicą, jaka będzie towarzyszyć drugiej edycji tego wydarzenia będzie to, że wszystko odbędzie się na dwóch piętrach strefy Biznes Klub, a nie jak w poprzednio – na płycie stadionu.

Na górnym poziomie powstanie strefa fantastyki, czyli miejsce prelekcji i wykładów, spotkań z twórcami fantastyki, cosplayerami oraz ekspozycji wystaw komiksu i replik ze znanych filmów i seriali, jak np. Tardis z Doctora Who oraz strojów mandalorian ze Star Wars. Nie zabraknie również gier planszowych, popkulturowych wystawców oraz wielu dodatkowych atrakcji. Na dolnym poziomie, od piątku, otwarta będzie strefa gamingu. Odbędą się tam spotkania z youtuberami i influencerami, których na liście goście już w tym momencie jest ponad dwudziestu. Oprócz tego powstaną strefy free2play, odbędą się konkursy z nagrodami oraz turnieje esportowe w najpopularniejsze tytuły, jak CS:GO, FIFA  lub ZULA. Dzięki partnerowi technologicznemu Actina, strefy zostaną wyposażone w jedne z najlepszych komputerów w Polsce.

Druga edycja Meet Point odbędzie się w dniach 23-26 maja, na PGE Narodowym w Warszawie.