Minionego wieczoru rozegrano pierwsze kwalifikacje rozgrzewkowego turnieju PLAY Polskiej Ligi Mobilnej w Clash Royale. Ich zwycięzcą okazał się zawodnik o pseudonimie Matix013.

Po kilkutygodniowej przerwie PLAY Polska Liga Mobilna została wznowiona. Nim jednak rozpocznie się właściwy sezon, zdecydowano się na rozegranie turniejów rozgrzewkowych. W rywalizacji jeden na jednego biorą udział gracze Clash Royale, natomiast motywem przewodnim zmagań jest zachęcenie sympatyków gier mobilnych do pozostania w domowym zaciszu.

Minionego wieczoru rozegrano pierwsze z czterech kwalifikacji pierwszych zawodów. Do boju stanęło 64 zawodników, jednakże zaledwie dwóch z nim miało wywalczyć awans do wielkich finałów, które zostaną rozegrane 23 kwietnia. Ostatecznie wspomniany wyczyn udał się Matixowi013 oraz Dzikowi. Warto jednak nadmienić, iż to właśnie Matix zwyciężył w bezpośrednim spotkaniu.

Jeśli chcecie spróbować swoich sił w PLAY Polskiej Lidze Mobilnej, nie jest jeszcze na to za późno. Już dziś o 19:30 ruszą zapisy do trzecich kwalifikacji. W tym celu należy udać się na oficjalną stronę ligi. Pamiętaj jednak, że organizator przewidział 64 miejsca, a o przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń.