Okres świąteczny to zawsze coś wyjątkowego, czego nie da się obrać w zwykłe słowa – to po prostu trzeba poczuć. W tym czasie Piotr 'izak' Skowyrski poprowadzi 24-godzinnego streama, podczas którego rozda swoim widzom mnóstwo świątecznych prezentów.

Okres świąt Bożego Narodzenia to czas, na który czeka wiele osób, to czas, który powinno się spędzić rodzinnie, to również czas prezentów. Tym samym Piotr 'izak' Skowyrski ma dla Was przygotowany 24-godzinny stream, który rozpocznie się dzisiaj o godzinie 17:00. Podczas niego każdy z widzów będzie miał szansę na zdobycie świątecznego prezentu, który z pewnością umili mu przeżycie tego wyjątkowego okresu.

Podczas tych dwudziestu czterech godzin Piotr będzie przede wszystkim spędzał czas ze swoimi widzami, dla których on i jego partnerzy przygotowali niesamowite prezenty. Co godzinę izak wylosuje jednego szczęśliwca spośród wszystkich oglądających, który będzie musiał wybrać numerek kryjący jedną z wielu zdobyczy. Główną nagrodą na zakończenie streamu jest replika noża z motywem Virtus.pro i podpisami Jarosława 'pashy' Jarząbkowskiego oraz Wiktora 'TaZa' Wojtasa ufundowana przez fyrestore.

Prócz tej nielada gratki dla niejednego fana polskiego zespołu znajdują się również inne repliki, które będziecie mogli wygrać poprzez samo bycie z Piotrem na jego streamie. Poza tym jego partnerzy przygotowali również inne nagrody, jak np. 29-calowy monitor 29UC88 od LG. Co godzinę odbędzie się losowanie jednej osoby, która będzie mogła wybrać jeden z dwudziestu czterech numerków na specjalnie przygotowanej planszy, pod którym kryje się kolejna moc prezentów, również te ufundowane przez ufundowane przez SteelSeries. Jeden z największych producentów sprzętów gamingowych przygotował dla Was czternaście zestawów, w których znajdziecie myszki, podkładki oraz słuchawki w tym najnowsze słuchawki Arctis i mysz Rival 300 Hyper Beast. Również ProCpu przygotowało dla widzów parę kompozycji z myszkami, klawiaturami oraz słuchawkami, każdy zbiór o wartości ponad tysiąca złotych.

Co będziecie mogli obejrzeć na 24-godzinnym streamie? Izak przewiduje trening ze swoim zespołem, z którym już w styczniu powalczy w międzynarodowym turnieju od Republic of Gamers w Szwecji. Prócz tego widzowie będą mogli pograć wspólnie z Piotrem, więc to też coś fajnego dla każdego fana najpopularniejszego polskiego streamera. Dokładnie wszystko wytłumaczył sam izak w filmie na swoim kanale YouTube, link do niego znajdziecie tutaj. Oraz oczywiście link do streamu izaka – twitch.tv/izakOOO.