Podczas niedzielnej konferencji FAME MMA ujawniono, że do federacji dołącza Marcin „Xayoo” Majkut – były profesjonalny gracz oraz obecnie streamer League of Legends.

Dzisiejsza konferencja FAME MMA ujawniła wiele kart dotyczących przyszłości federacji freak-fightowej. Hitem wieczoru było ogłoszenie nadchodzącej walki Marcina „Xayoo” Majkuta! Obecnie Majkut jest jednym z największych streamerów w Polsce, a niegdyś zajmował się grą LoL-a na profesjonalnie, reprezentując kraj na międzynarodowym szczeblu w barwach Reason Gaming.

Na ten moment nie znamy zbyt wiele szczegółów dotyczących występów Xayoo. Jego rywal wciąż nie został ujawniony, lecz sam zawodnik przyznał, że on wie z kim zmierzy się w oktagonie i najprawdopodobniej będzie to formuła K1. Marcin przyznał, że proponował walkę z Sergiuszem „nitrozyniakiem” Górski, a taki pojedynek mógłby zostać najbardziej zasięgową walką w historii FAME MMA. Nie poruszono tematu potyczki z Norbertem „Disem” Gierczkiem, a z pewnością taką publika chciałaby zobaczyć.

Najbliższa gala FAME MMA 13 odbędzie się 26 marca 2022 roku w Gliwicach. Walką wieczoru będzie występ Sergiusza „Nitrozyniaka” Górskiego oraz Pawła „Unboxalla” Smektalskiego. Oprócz nich w rękawice skrzyżują Popek i Norman Parke.