Już 12 sierpnia od godziny 12 rozpocznie się charytatywny 24-godzinny stream na platformie Twitch, prowadzony przez grupę Charytatywni Gracze. Zebrana kwota zostanie przekazana Stowarzyszeniu Pomocy Szkole Małopolska.

Jest to już druga edycja pomocy od Charytatywnych Graczy. Podczas pierwszej edycji, która odbyła się w lutym, największą gwiazdą goszczącą na streamie był zawodnik Izako Boars – Sebastian „NEEX” Trela. Ważną postacią była również Aleksandra „Olcia” Ardeli, która zebrała największą część kwoty. W tym roku planujemy zaprosić także inne gwiazdy polskiego esportu.

W trakcie debiutanckiego streama w lutym br. Charytatywni Gracze zebrali ponad trzy tysiące złotych, co było niebywałym sukcesem młodych debiutantów charytatywnej akcji. Pieniądze trafiły do Stowarzyszenia Pomocy Szkole Małopolska.

W kolejnej edycji naszego projektu mamy w planach jeszcze bardziej powiększyć zebraną kwotę. W końcu Charytatywni Gracze to grupa, która ma o wiele więcej doświadczenia uzbieranego w trakcie tego roku.

Wszystkich chętnych zapraszamy na stream 12 sierpnia od godziny 12:00. Transmisja odbędzie się pod adresem: http://twitch.tv/CharytatywniGracze. ZAPRASZAMY!