Dziś poznamy zwycięzcę plebiscytu na najciekawszą inicjatywę esportową, która otrzyma finansowe wsparcie od największego bukmachera w Polsce – STS.

Przez tydzień mogliście oddawać swoje głosy na najciekawszą inicjatywę esportową w plebiscycie organizowanym przez STS. Dzisiaj odbędzie się finał akcji, w którym dowiemy się kto zwyciężył i jaką kwotą zostanie dofinansowany.

Już dziś o godzinie 18:00 Paweł „innocent” Mocek oraz Damian „Nervarien” Ziaja połączą siły i wspólnie rozegrają mecz w Counter-Strike: Global Offensive. STS, czyli organizator głosowania, przekaże jedną złotówkę za każdego widza, który pojawi się na transmisjach prowadzonych na kanałach wcześniej wymienionych Panów. Oznacza to, że każdy fan esportu może włączyć się w akcję i ma bezpośredni wpływ na to jaka suma zostanie przekazana organizatorom najciekawszej inicjatywy.

Wszyscy wciąż mogą oddać głos na projekt, który podoba im się najbardziej. Wystarczy być użytkownikiem STS i odwiedzić stronę głosowania – http://bit.ly/glosowanie-esportowe. Głos można oddać na jeden z trzech projektów – PACTit Challenge 4: Multigames, ogólnopolskie rozgrywki akademickie Edu Esports League oraz kobiecy turniej CS:GO, który obecnie ma największą ilość głosów.

Finał transmisji będzie można obejrzeć na kanałach innocenta oraz Nervariena.