To już dziś! Samym wieczorem cała esportowa scena Counter-Strike’a wstrzyma oddech, aby wspólnie kibicować Jarosławowi „Pashy” Jarzabkowskiemu w walce wieczoru High League 2.

Na ten dzień czekaliśmy od dawna. Samym wieczorem legenda esportu stoczy swój pierwszy pojedynek w klatce. W walce wieczoru High League 2 Pasha zmierzy się z YouTuberem i kulturystą Michałem „Owcą” Owczarzakiem z Warszawskich Koksów. Starcie odbędzie się w formie bokserskiej w mały rękawicach w krakowskiej Tauron Arenie, gdzie kilka lat temu Jarek miał okazje wystąpić już przed publicznością podczas PGL Major Kraków.

W porównaniu do innych gal freak-fightowych w Polsce ta dzisiejsza wyczekiwana jest nie tylko w naszym kraju, ale i na całym świecie. Wsparcie, które otrzymuje Pasha przed walką jest niesłychane. Zawodnicy oraz influencerze z przeróżnych środowisk esportowych zmieniają swoje profilowe na Social Mediach, aby dodać Polakowi skrzydeł przed kolejnym wielkim wyzwaniem w jego życiu.

Druga gala High League, w której  walce wieczoru zawalczy Pasha z Owcą obejrzeć możemy, wykupując PPV. Oprócz Jarka w oktagonie zobaczymy także  dwie inne postacie znane ze świata gamingu, esportu – Norberta „Disa” Gierczaka oraz Macieja „ZONYEGO” Zoniuka.