Jaroslaw „Pasha” Jarząbkowski pokonał w walce wieczoru High League 2 Michała „Owcę” Owczarzaka.

Wymarzony debiut to mało powiedziane – Pasha w kapitalnym stylu pokonał Owcę w walce wieczoru High League 2. Esportowa legenda już w drugiej rundzie położyła na deski członka Warszawskich Koksów. Nokaut Jarząbkowskiego został okrzyknięty nawet przez niektórych najlepszym w historii polskich freak-fightów i jak najbardziej takie domniemanie nie jest wcale nieuzasadnione.

Po walce z Owcą w kierunku Pashy płynęły gratulacje z przeróżnych zakątków świata. Nie tylko w Social Mediach, ale i na arenie w Krakowie mogliśmy słyszeć legendarne „Jarek Pasha runda nasza”. Wsparcie, które otrzymał Jarząbkowski podczas swojego debiutu w sportach walki było niesłychane.

Po swojej pierwszej walce w oktagonie Pasha nie zdradził, z kim chciałby stoczyć kolejny pojedynek. Możemy być jednak pewni, że to jedynie kwestia czasu, gdy ponownie zobaczymy legendę esportu w klatce. Niewykluczone, że kolejnym rywalem Jarka będzie ktoś ze świata sportów elektronicznych.

Podczas High League 2 swoją debiutancką walkę w oktagonie stoczył również Norbert „Dis” Gierczak, który nieoczekiwanie pokonał popularnego również w świecie gamingu streamera Macieja „ZONEGO” Zonika.