Dawid Załęcki vs. Jarosław  „Pasha” Jarząbkowski? Takie zestawienie najchętniej zobaczyłby Jakub „Japczan” Piotrowicz na jednej z gal High League.

Pasha zaliczył efektowne wejście w świat freak-fightów. Esportowa legenda w świetnym stylu pokonała członka „Warszawskich Koksów” – Owcę. Od tego czasu mogliśmy jedynie snuć domysły, co do kolejnego rywala byłego zawodnika Virtus.pro w oktagonie. Ostatnio chęć walki z Jarząbkowskim wyraził Robur, który podczas High League 3 pokonał Roberta Burneikę. Jeden z najpopularniejszych polskich streamerów na platformie Twitch ma jednak inną propozycję potyczki dla Jarka.

Na swoim  Twitterze Japczan wyznał, że chętnie zobaczyłby walkę Pashy z Dawidem Załęckim. Ojciec Denisa podobnie, jak były reprezentant Złotej Piątki skradł show podczas gali High League, pokonując Alana Kwiecińskiego, który wcześniej kreował się na profesjonalnego sportowca. Chociaż sama potyczka Jarząbkowski-Załęcki wydaje się mało prawdopodobna, chociażby ze względu na brak większych korzyści dla członka Teamu Liquid, to niewątpliwie wielu z nas chętnie obejrzałoby takie zestawienie na jednej z najbliższych gal High League.