Piotr „Izak” Skowyrski ogłosił, że na najbliższej gali High League będzie pełnił rolę komentatora, relacjonując całe wydarzenie.

Podczas debiutu Jarosława „pashyBicepsa” Jarząbkowskiego na drugiej edycji High League, po raz pierwszy mogliśmy usłyszeć Piotra „izaka” Skowyrskiego w środowisku freakfightowym. Wtedy znany komentator esportowy użyczył swojego głosu i wybitnych umiejętności do czterech walk. Tym razem organizatorzy dadzą Piotrowi pełne pole do popisu, wszak będzie relacjonował wszystkie dziesięć pojedynków.

W oktagonie ponownie zobaczymy osobę bliską Skowyrskiemu, czyli Pawła Lehmanna. Leh stanie w szranki z innym streamerem – Dawidem „Diablesem” Porwisiakiem, który znany jest przede wszystkim ze swoich transmisji z GTA RP. Oboje są debiutantami, lecz na korzyść Leha przemawia staż treningowy, dłuższy o kilka miesięcy od Porwisiaka.

Piotr „Izak” Skowyrski stworzy tercet komentatorski wraz z Dominikiem Durniatem i Mateuszem Kaniowskim. Piąta edycja High League odbędzie się 10 grudnia w łódzkiej Atlas Arenie, a w klatce zobaczymy takie osobistości jak Jakub „Holak” Krawczyk, Maciej „Zony” Zoniuk, Maja Staśko, czy Agata „Fagata” Fąk. Wciąż dostępne są bilety na wydarzenie dostępne pod tym adresem.