Nathan „NBK” Schmitt wyraził zainteresowanie przybyciem do Polski, aby na własne oczy zobaczyć walkę pashy na High League. Do Francuza bardzo szybko odezwali się organizatorzy gali, którzy zaproponowali legendzie CS-a bilety VIP.

Wiadomość o walce pashy na gali High League poruszyła nie tylko polską scenę esportową, ale i światową. Już teraz możemy być pewni, że był to świetny ruch marketingowych federacji rapera Malika Montany. Do Krakowa zamierzają się wybrać zawodnicy z całego świata, aby zobaczyć na własne oczy legendarnego pashęBiceps w oktagonie.  Chęć przylotu do Polski na galę wyraził NBK.

Na Tweeta Francuza odpowiedziało samo High League, które napisało, że chętnie ugości dwukrotnego zwycięzcę Majora w Polsce. Federacja dodała także, że jeżeli tylko NBK zdecyduje się przylecieć na galę, to w biurze będą czekały na niego bilety VIP.  Podekscytowany walką pashy jest również TACO, który w swoich social mediach przyznał, że na pewno obejrzy walkę Polaka, nawet jeżeli będzie musiał wykupić dostęp PPV.

Dzięki walce pashy High League trafi z pewnością do nowej grupy użytkowników.  Poczynania legendy sceny esportowej 5 lutego w Tauron Arenie będą śledzić widzowie z całego świata, co z pewnością wpłynie na sprzedaż PPV i pozwoli wypromować federację poza granicami Polski.