Steven „Hans Sama” Liv ogłosił na swojej stronie Facebookowej, że jego kontrakt z MisfitsGG wydłużył o kolejne dwa lata.  Francuz wierzy w potencjał tej drużyny i chce pomóc jej osiągnąć jak najwięcej, zarówno w EU LCS jak i na scenie międzynarodowej.

Siedemnastoletni Ad Carry przyznał, że otrzymał bardzo dobre oferty od innych organizacji, lecz to właśnie MSF jest jego wymarzoną ekipą. Oprócz gry w LCS Hans Sama podjął także studia korespondencyjne. Uważa, że jego przyszłość po czasach eSportu zależy od dobrego wykształcenia i ma nadzieję, że uda mu się pogodzić karierę z nauką. Francuz przyznał też, że zaczął pisać swoją własną mangę – być może za kilka lat stanie się europejskim Masashi Kishimoto.

Pod koniec miesiąca Hans Sama uda się do Korei, gdzie zostanie aż do świąt Bożego Narodzenia. W Azji będzie trenował synergię ze swoim supportem Lee „IgNar” Dong-geunem, a także poprawiał swoje umiejętności w koreańskiej solo kolejce. Francuz nie jest jedynym zawodnikiem MisfitsGG, który przedłużył kontrakt z drużyną – zrobił to także Barney „Alphari” Morris.