NBC chce stworzyć sitcom o tematyce esportowej, w którym miałby zagrać Johnny Galecki znany głównie z Teorii Wielkiego Podrywu.

Stacja telewizyjna NBC, która posiada zasięg około 112 milionów odbiorników w samych Stanach Zjednoczonych, ma zamiar stworzyć nowe telewizyjne comedy show. Główną tematyką serialu miałaby być grupka przyjaciół, którą łączy wspólna pasja do esportu. Według doniesień w obsadzie miałby się znaleźć Johny Galecki, czyli aktor, który zasłynął ze swojej roli Leonarda Hofstadtera w serialu Teoria Wielkiego Podrywu. Za scenariusz The Squad, bo tak miałby się nazywać nowy sitcom, miałby być odpowiedzialny Anthony Del Broccolo, jeden z wielu scenarzystów Teorii Wielkiego Podrywu.

Nie jest to pierwszy raz gdy branża filmowa wyraża swoje zainteresowanie sceną esportową. Na platformie Netflix możemy obejrzeć film dokumentalny „Geneza League of Legends”, który został opublikowany w związku z obchodami dziesięciolecia tytułu. Dwa lata temu poinformowano o rzekomym powstaniu filmu produkcji Legendary Entertainment z Willem Ferrellem w roli głównej, który również miał dotyczyć branży esportowej. Jednak temat ucichł a efektów nie widać do dziś.