Po całym miesiącu turniejów kwalifikacyjnych przyszedł czas na finały GO4FIFA Cup. Ośmiu najlepszych zawodników awansowało do rywalizacji finałowej. Wśród uczestników  nie brakowało czołowych zawodników FIFA 19 w naszym kraju.

Rywalizacja finałowa rozpoczęła się od ćwierćfinałów, w pierwszym spotkaniu milosz93 (Legia Warszawa) wygrał z Tomek601 2:0. Drugi mecz oraz drugie zwycięstwo zawodnika Legii tym razem sroka okazał się lepszy 2-1 od koniu_94. W trzecim spotkaniu mRN z ALSEN Team przegrał z Tshabalala. Ostatnie spotkanie ćwierćfinałowe to zwycięstwo Piko 2:1 nad reprezentującym Piasta Gliwice seVenem.  Półfinał to bratobójczy pojedynek Miłosza oraz Michała zakończony zwycięstwem 2:1 Mistrza Polski FIFA 18. Na drugim końcu drabinki Piko pewnie pokonał Tshabalala.

W finale drabinki wygranych po zaciętym spotkaniu 2:1 nad milosz93 triumfował Piko i zapewnił sobie awans do wielkiego finału.  Równolegle swoje mecze rozgrywała drabinka przegranych gdzie po wielu zaciętych spotkaniach w finale spotkali się milosz93 oraz Tomek601.  Ponowne spotkanie zawodników zakończyło się tym samym wynikiem czyli 2:0 dla milosz93.  Wielki finał był bardzo emocjonujący ostatecznie 2:1 zwyciężył Piko zajmując tym samym pierwsze miejsce i zgarniając tytuł najlepszego zawodnika w Lutym.