Już w ten weekend, czyli 25-26 czerwca w Kielcach, odbędzie się kolejna edycja GameOn. Jest to największe wydarzenie esportowe w województwie świętokrzyskim. Czego możemy się tam spodziewać?

Głównym punktem eventu będą rozgrywki z Counter Strike: Global Offensive, których pula minimalna wynosi 10 000 zł. 

Na turnieju prócz drużyn takich jak PRiDE, ex-NOMERCY, szefostwo, pojawią się również mniej znane zespoły, które wbrew pozorom mają duże szanse na odniesienie sukcesu. Mowa to oczywiście o 420 in 1 hit, Proskilled.RED, KNR, no.org oraz G-loud. 

Na publiczność będą również czekać spotkania z youtuberami, w śród których jest m.in. Kubson, Naruciak, Rojo, Gimper.

Oczywiście nie może zabraknąć wystawców, którzy swoimi ofertami, z całą pewnością, zaciekawią sporą liczbę osób. W śród nich znajdziemy np.: LG, ProCpu, Crucial, GIGABYTE, XBOX, EZIO, QPAD.

Te dwa dni imprezy szykują się naprawdę dobrze i prawdopodobnie nie będziecie zawiedzeni, że już w ten weekend wpadniecie do Kielc na to kolejne wydarzenie esportowe na mapie Polski. Jeśli nie wiecie dokładnie gdzie i za ile, to pod spodem znajdziecie wszystkie potrzebne informacje. Zapraszamy również do odwiedzenia naszej strony, na której w pigułce widnieją najważniejsze informacje.

  • Miejsce, data i czas trwanie eventu:

GameON Kielce 2016
Data: 25-26 czerwca 2016
Miejsce: Targi Kielce, ul Zakładowa 1
Godziny otwarcia: 10.00 – 20.00

  • Bilety:

ticket pro

punkty sprzedaży ticketpro