O tym, że esport staje się coraz popularniejszy, nie trzeba już nikogo przekonywać. Firma forBET miała już okazję działać w świecie esportu, lecz dopiero dzisiaj rozpoczyna ona długotrwałą współpracę z takimi markami jak ESPORT NOW, czy też Polska Liga Esportowa. Jest to partnerstwo, które wpłynie na rozwój polskiego esportu.

Zakłady bukmacherskie forBET to jeden z największych bukmacherów w Polsce, dążąc do rozwoju swojej oferty staje się partnerem serwisu ESPORT NOW. Jest nam niezmiernie miło móc rozpocząć tak obiecującą współpracę na resztę obecnego, i nadchodzącego roku.

Jesteśmy dumni z nawiązania współpracy z ESPORT NOW oraz Polską Ligą Esportową. Chcemy by forBET stał się naturalnym wyborem dla fanów esportu szukających zakładów bukmacherskich. Już dzisiaj na naszej stronie kibice esportu znajdą bardzo szeroką ofertę, a z każdym tygodniem stale ją rozwijamy i dopasowujemy do potrzeb klientów. Na kibiców esportu w forBET czekają także atrakcyjne pakiety startowe, a już od 2 października ruszamy z rankingiem, w którym najlepsi powalczą o wartościowe nagrody.

 – Viktor Pacinek, specjalista do spraw Marketingu.

Celem firmy forBET jest rozwój esportu w Polsce. Między innymi dlatego zostaje on partnerem serwisu ESPORT NOW. Współpraca z mediami związanymi z esportowymi rozgrywkami jest jednym z ważniejszych aspektów wejścia do tego świata.

Od początku 2016 roku nieprzerwanie pracuję przy projekcie ESPORT NOW, tworząc go razem z pozostałym gronem redaktorskim. Wspólnie staramy się aby nasz portal był jednym z najrzetelniejszych w Polsce. Współpraca z zakładami bukmacherskimi forBET jest kamieniem milowym w rozwoju ESPORT NOW. Cieszę się, że przyświeca nam wspólna wizja przyszłości, a nasza kooperacja pomoże w promocji legalnych zakładów bukmacherskich, dla których esport jest naturalnym środowiskiem. Jestem przekonany, że wspólnie możemy wiele zdziałać.

– Michał Perkowski, redaktor naczelny ESPORT NOW.

Firma forBET będzie bardzo blisko współpracować z Polską Ligą Esportową, która najbliższy sezon rozpocznie turniejem rozgrzewkowym już 18 października na Poznań Game Arena. W ramach współpracy podczas zmagań zespołów w Dywizji Mistrzowskiej w ofercie będą pojawiać się live-bety. Poza główną dywizją, forBET zostanie także partnerem Dywizji Profesjonalnej.

Dzięki forBET będziemy mogli także obejrzeć transmisję z pozostałych turniejów BLAST Pro Series w tym roku. Mowa tutaj o ostatnim przystanku regularnego sezonu, który odbędzie już za miesiąc – 1 oraz 2 listopada w Kopenhadze. Następnie w połowie grudnia czeka nas wielki finał turniejów z serii BLAST. To wydarzenie odbędzie się w Bahrajnie, który po raz pierwszy będzie hostem imprezy esportowej na taką skalę.

Ekspercka wiedza marki ESPORT NOW pozwoli na rzetelne analizy oferty stworzonej przez Zakłady Bukmacherskie forBET, dzięki czemu będą docierały do większej ilości odbiorców. Zaangażowanie redaktorów w informowanie o najnowszych wydarzeniach z esportowego podwórka, jak i ich regularne opinie na ten temat, przyciągają przed światła monitorów i smartfonów sporo czytelników. Ogromną popularnością cieszy się także typowanie meczów, między innymi w świecie Counter-Strike’a, który w Polsce jest najpopularniejszym tytułem esportowym.