Dziś polska organizacja Follow Crew podała informacje o zatrudnieniu nowej dywizji. Wybór padł na zaskakujący dla wielu tytuł NBA 2K18. Będziemy mogli oglądać rywalizacje na wirtualnych parkietach NBA.

Drużyna występująca do tej pory pod nazwą THE GREENGOS od dziś będzie reprezentować barwy Follow Crew. Historia drużyny Greengos sięga roku 2017, na przestrzeni lat rywalizowali w jej  barwach zawodnicy z Polski oraz Europy.

Trzon zespołu tworzą:

  • Marcin Waszczuk (Mario Bross 33) czołowy zawodnik w NBA 2K16 walczył w czołówce rankingu najlepszych drużyn Europy ProAM, finalista turnieju VBL NBA 2k16 oraz zdobywca drugiego miejsca w turnieju EBE w NBA 2K18. Gra na pozycji rozgrywającego.
  • Paweł Ogrodniczek (benderos PL) pierwsze sukcesy zaliczył już podczas gry w NBA 2K11 zwycięstwo w lidze Basketmania. Paweł jest również ćwierćfinalistą turnieju VBL, zdobywcą drugiego miejsca w turnieju ProAM w NBA 2k18 Liga EBE, półfinalista turnieju ProAM w NBA 2k18 „VBO”
  • Emil Olszewski (sLAsHizi) przed rozpoczęciem wirtualnej kariery rywalizował w konkursach wsadów na całym świecie. W 2012 roku zdobyl tytuł Vice-Mistrza Świata wsadów do kosza. Wspólnie z pozostałym kompanami podnosi poziom swoich umiejętności może pochwalić się już Vice-Mistrzostwem Europy w NBA 2K.

Zadowolenia z pozyskania nowego zespołu nie kryje Krzysiek Baran – prezes organizacji Follow Crew:

Strategia rozwoju organizacji Follow Crew zakłada bycie w topie polskim, ale także i światowym. Pozyskanie Greengos daje właśnie takie możliwości. Drużyna jest w 50 najlepszych drużyn świata, co gwarantuje realizację zakładanych celów. Poza tym dzięki wejściu w rynek NBA 2K, stajemy u boku tak wielkich klubów jak Bayern Monachium, który w kwietniu tego roku również powołał do życia dywizję NBA 2K.