Po wielu zaciętych spotkaniach zakończyliśmy finały Polskiej Ligi Mobilnej Play Brawl Stars. Wiemy, która trójka okazała się najlepsza.

Rozgrywki rozpoczęły się tradycyjnie od turniejów kwalifikacyjnych, które wyłoniły finalistów.  Z każdego turnieju kwalifikacyjnego do finału awansowały dwie drużyny, dzięki temu poznaliśmy najlepszą 16 zmagań.  Większość pojedynków w pierwszej rundzie finału kończyło się wynikami 2:0. Najbardziej zacięte mecze stoczyli Wild Boars Poland z Alpakorożce (wynik 2:1) oraz IX Paride kontra A Few Good Man (wynik 1:2)  Druga runda przyniosła następujące starcia:

  • Koksy z 4A vs Team Vitality
  • The Uneven Crabs vs Wild Boars Poland
  • Volpo vs kici kici
  • A Few Good Man vs Watermelon

W każdym meczu drugiej rundy padł wynik 3:0 i do półfinału awansowały drużyny: Team Vitality, The Uneven Crabs, kici kici, Watermelon. Pierwsza para meczowa półfinału to pojedynek Team Vitality kontra The Uneven Crabs. W drugiej kibice oglądali mecz kici kici kontra Watermelon, zarówno Vitality jak i kici kici zwyciężyli 3:1 i awansowali do wielkiego finału.

Było jasne, że w meczu o trzecie miejsce zobaczymy Watermelon (Overload, STY| Nowy297, STY| Kocur) oraz The Uneven Crabs (Hardkor FameBS, Oliwier) Kocur i spółka nie dali najmniejszych szans krabom wygrywając  4:1 i zajmując trzecie miejsce w rozgrywkach.  Finał wzbudzał emocje do samego końca i decydujący punkt powędrował do drużyny kici kici (OlmiNzBani, Ⲣⲏⲟⲉⲛⲓⲭ,3ngi3) która pokonała Team Vitality (Fabination, Rama, Represent) 4:3. Do najlepszych drużyn powędrowały atrakcyjne nagrody:

  1. miejsce – 3x Samsung Galaxy Note 10
  2. miejsce – 3x Samsung Galaxy Watch 46
  3. miejsce – 3x Marshall Mid A.N.C Black