Wczoraj zakończyły się finały turnieju rozgrzewkowego PLAY Polskiej Ligi Moblinej Clash Royale. Poznaliśmy najlepszego gracza, który do samego końca bronił swoją wieżę.

Rywalizację w drabince podwójnej eliminacji oglądało z zaciekawieniem wielu kibiców. Po pierwszej rundzie najwięcej powodów do zadowolenia mieli Tytoń, Matix013, Dzik oraz D3sTrOyEr. Druga kolejka drabinki wygranych była niezwykle zacięta. Tytoń wygrał z Matix013 4-2 natomiast Dzik ograł D3sTrOyEr 4-3.W finale drabinki wygranych zmierzyli się Tytoń oraz Dzik, Tytoń nie pozostawił żadnych złudzeń pewnie wygrywając 4:0. Drabinka przegranych należała do Dzika.

Tytoń podtrzymał wysoką formę pewnie wygrywając z Dzikiem (4-0) i tym samym poznaliśmy najlepszego gracza turnieju rozgrzewkowego PLAY Polskiej Ligi Moblinej Clash Royale. O fantastyczne nagrody zadbał PLAY. Zostajemy w domu i gramy dlatego już dziś zachęcamy was do śledzenia oficjalnej strony ligi na której znajdziecie informacje dotyczące drugiego turnieju Clash Royale.