Społeczność jest dla nas ważna, w związku z czym postanowiliśmy uruchomić własny serwer na stale rozwijającym się komunikatorze Curse.

Czym jest Curse?

Komunikator głosowy, dostępny zarówno na urządzenia mobilne, jak i komputery. Do dyspozycji użytkowników pozostaje również wielofunkcyjny czat, jednak to nie wszystko – specjalna nakładka na gry pozwala swobodnie kontrolować ustawienia głosowe. Funkcji jest znacznie więcej, aczkolwiek o tym możecie przeczytać tutaj.

ESPORT NOW z własnym serwerem

Chcemy, by każdy czytelnik mógł dzielić się swoimi spostrzeżeniami jeszcze łatwiej, a dodatkowo w wolnym czasie, wraz ze znajomymi grał w ulubione tytuły. Jak dołączyć? Wystarczy że wejdziecie w ten odnośnik, zalogujecie się i naciśniecie uruchom – to wszystko!

kucurse

Jak sami widzicie, do Waszej dyspozycji jest znaczna ilość kanałów komunikacyjnych, jeżeli jednak macie jakiś pomysł odnośnie nowego, to z chęcią się z nim zapoznamy. Jeśli natomiast napotkacie jakiś problem, to nasi redaktorzy z chęcią Wam pomogą – wystarczy napisać.

Giveaway – szansa na bilet

W związku ze zbliżającym się wydarzeniem ESPORT NOW 2016, wszyscy użytkownicy naszego serwera Curse mogą wziąć udział w losowaniu biletów, które już się rozpoczęło!