PLAY Polska Liga Mobilna Clash Royale coraz bliżej finału. Zakończyły się kolejne turnieje kwalifikacyjne.  Po zaciętej walce najlepsze osoby zapewniły sobie awans do dalszego etapu rywalizacji.

Podobnie jak w poprzednich turniejach gracze szybko zapełnili wszystkie miejsca turniejowe w trzecim turnieju kwalifikacyjnym. Oznaczało to, że w walce zobaczymy 64 graczy. Po wielu zaciętych spotkaniach do najlepszej czwórki awansowali: Tytoń, D3sTrOyEr, TIS3K oraz Miłosz. Tytoń o wejście do finału walczył do samego końca ostatecznie wygrał 3-2 z D3strOyErem. Drugie spotkanie zostało zdominowane przez Miłosza, który 3-0 wygrał z TIS3K.  Wysoką formę Miłosz potwierdził również w finale wygrywając 3-1 z Tytoniem. Tym samym poznaliśmy kolejną dwójkę, która uzyskała awans do wielkiego finału.

Turniej kwalifikacyjny numer cztery zakończył się 9 stycznia. Rozgrywki przebiegały bez zastrzeżeń a w najlepszej czwórce zobaczyliśmy: Viedmin, SAGAR, prezes xd, oraz bomber=).  W swoich parach meczowych o wejście do finału zarówno bomber=) jak i SAGAR wygrywali 3-1. Finał również zakończył się rezultatem 3-1. Najlepszy podczas czwartego turnieju kwalifikacyjnego okazał się bomber=).  Na dziś zaplanowany został piąty już turniej kwalifikacyjny, szans na grę pozostaje coraz mniej.  Daty pozostałych kwalifikacji:

  • 6 kwalifikacje – 13.01
  • 7 kwalifikacje – 15.01
  • 8 kwalifikacje – 18.01

Z dzisiejszym turniejem pozostają już tylko 3 szanse na kwalifikacje do finałowej rozgrywki. Kto najlepiej obroni swoją wieżę w piątych kwalifikacjach? Odpowiedź już dziś wieczorem.