W tym roku wystartowała pierwsza edycja Cracow High School Tournament, w której krakowscy licealiści będą mogli wziąć udział aby zawalczyć o tytuł Mistrza Krakowa.

Całe przedsięwzięcie skupi wokół siebie 26 szkół, w których rozegrane zostaną kwalifikacje. Zwycięzcy kwalifikacji (jedna drużyna z każdej szkoły) wezmą udział w turnieju głównym podzielonym na dwie fazy: Play-in Stage oraz MainStage. W fazie play-in weźmie udział 14 drużyn, a w fazie głównej 16. Za nami już etap kwalifikacyjny. Data rozpoczęcia turnieju głównego jest ustalona na 26 czerwca.

Cały turniej będzie transmitowany w amatorskim studiu komentatorskim (nasz kanał twitch.tv dostępny jest na naszej stronie), w którym poza komentatorami będą znajdować się również członkowie Analist Desku, czyli strefy analizy gier po ich ukończeniu.

W przyszłości projekt będzie rozwijał się na większą skalę, zaproszone zostanie jeszcze więcej szkół, które będą mogły wziąć udział w projekcie, jak i urozmaicić nasze rozgrywki o inne tytuły takie jak CS:GO, Valorant czy FIFA.

Zachęcamy do oglądania streama z rozgrywek, odwiedzenia naszego fanpage po wiecej informacji oraz wzięcia udziału w kolejnych edycjach.