Już dzisiaj w Rzeszowie rozpoczyna się zgrupowanie dwóch doskonale znanych drużyn. Do siedziby G2A zawitało Virtus.pro oraz Natus Vincere. Przez kilka dni, oba zespoły będą ciężko pracowały nad poprawą formy. Nie zabraknie również atrakcji dla fanów!

Obie drużyny zawitają do rzeszowskiej siedziby G2A dzisiaj. Trening właściwy rozpocznie się jutro. Również jutro będzie miał miejsce mecz pokazowy, podczas którego obie drużyny będą się mierzyć ze sobą, a który będzie komentował dla Was Piotr „izak” Skowyrski. Dodatkowo również, podczas transmisji, widzowie będą mogli podejrzeć, jak wygląda trening znajdujących się w światowej czołówce zespołów. Brzmi świetnie prawda? A to dopiero część z tego, co będzie się działo w ciągu kilku kolejnych dni! W czwartek (18.05.2017r.) odbędzie się kolejna potyczka Virtus.pro oraz Na`Vi. Tym razem jednak, wszystko będzie się działo na zupełnie innych zasadach, które zarówno dla widzów, jak i dla graczy są jeszcze nieznane.

Chcielibyście spotkać na żywo swoich idoli? Uścisnąć z nimi rękę, zrobić zdjęcie, czy poprosić o autograf? Idealna okazja do tego będzie w sobotę. Na terenie Millenium Hall odbędzie się otwarte spotkanie z zawodnikami, które poprowadzi dla Was nie kto inny, jak Izak. 

Dzięki G2A, bootcamp w Rzeszowie nabierze zupełnie innego wymiaru, w porównaniu do tych, o których zwykliście słyszeć. Wszystko już nie będzie się działo za zamkniętymi drzwiami, a całość będzie dużo bardziej dostępna dla każdego fana Counter-Strike'owych rozgrywek. Każdy gracz, który chociaż trochę interesuje się esportem, zapewne zna nazwy Virtus.pro oraz Natus Vincere. Okazja, żeby zobaczyć oba zespoły w jednym miejscu oraz żeby porozmawiać z zawodnikami tych drużyn może nie pojawić się zbyt szybko. Więc jeśli jesteś z Rzeszowa i okolic, lub też masz możliwość, to przyjeżdżaj na bootcamp Vitusów i Na`Vi!

Od 4 maja trwa również Bitwa Fanów. Zasady są proste! Kibice obu zespołów walczą między sobą o to, która z drużyn ma lepszych fanów. Co się stanie, jeśli któraś z ekip wygra? Drużyna, której kibice okażą się lepsi od przeciwników, wymyśla drugiemu zespołowi karę. To, jaka ona będzie oraz co może się zdarzyć, zależy tylko od humoru oraz wyobraźni samych zawodników. Szykuje się więc mega zabawa. Szczegóły na jej temat możecie znaleźć pod tym linkiem. 

Na uczestników Bitwy czekają różne ciekawe nagrody. Między innymi karty podarunkowe, które będą mogli wykorzystać w sklepie G2A.

Organizatorzy akcji zachęcają również do brania udziału w grze miejskiej, która odbywać się będzie w Rzeszowie. W pięciu miejscach na terenie miasta zostaną ukryte skrzynki, w których na uczestników będzie czekało 50 bransoletek, upoważniających do spotkania z zawodnikami bez żadnych kolejek! Szczegóły dostępne są tutaj. 

Wszystko brzmi niezwykle ciekawie, prawda? Więc już dziś zaplanuj sobie czas na spotkanie z Virtus.pro i Na`Vi oraz koniecznie poinformuj znajomych!