BMW Esports Boost odbędzie się 28 czerwca 2021 roku w godzinach 9:00-17:00 czasu polskiego. W konferencji wezmą udział najznakomitsze osobistości ze świata esportu, które przedstawią swoją wizję tej branży.

Esport przebył długą drogą od niszowej dyscypliny do globalnego trendu oraz ważnego elementu ekonomii i marketingu. BMW oraz Seven.One Sports wspólnymi siłami organizują nowe wydarzenie dla wielu interesariuszy sektora esportowego o nazwie „BMW Esports Boost”. 28 czerwca 2021 międzynarodowe grono prelegentów ze środowiska sportów elektronicznych, a w tym liderzy opiniotwórczości, członkowie zarządów firm esportowych oraz eksperci, wystąpią podczas konferencji, która będzie transmitowane na żywo z BMW Welt w Monachium.

Wydarzenie skierowane jest do każdego, kto chce wykonać kolejny krok w esporcie oraz chce kształtować przyszłość tej branży. Liczne grono topowych, międzynarodowych mówców wystąpi podczas ekscytujących prezentacji i weźmie udział w panelu dyskusyjnym, aby zapewnić świeże podejście do świata esportu. Liczne wystąpienia mają na celu wytłumaczyć fenomen esportu, omówić rozwój branży oraz podzielić się innowacyjnymi pomysłami i inspirującymi „historiami sukcesu”. Ponadto odbędą się światowe premiery oraz ekskluzywne ogłoszenia, które odkryją nadchodzące trendy kształtujące przyszłość esportu.

Konferencję poprowadzi dobrze znana w środowisku esportowym Eefje “sjokz” Depoortere, a liście gości znaleźli się między innymi:

  • Christopher Hana (CEO The Esports Observer),
  • Brandon Snow (SVP, CRO Brand Partnerships and Esports Activision Blizzard),
  • Ralf Reichert (Co-Founder and Co-CEO ESL Gaming),
  • Jens Hilgers (Founding General Partner BITKRAFT),
  • Tobias Knoke (Head of Gaming EMEA Partnerships Solutions at Google)
  • Jonas Gundersen (COO Ninjas in Pyjamas)
  • Carlos “ocelote” Rodriguez (CEO and founder of the G2 Esports)
  • Sam Mathews (CEO and founder of the Fnatic)

BMW Esports Boost odbędzie się 28 czerwca 2021 roku w godzinach 9:00-17:00 czasu polskiego i będzie wstępem do corocznego wydarzenia. Bilety na wydarzenie kosztują 69 euro i można je kupić na stronie bmwesportsboost.com.

źródło: materiały prasowe