SteelSeries ma przyjemność przedstawić nową bezprzewodową mysz dla graczy – Rival 650. Do rodziny gryzoni dołącza również Rival 710.

Rival 650

Wśród graczy coraz większą popularnością cieszą się myszki bezprzewodowe. Firma SteelSeries chce wyjść im naprzeciw udostępniając swój nowy produkt – Rival 650. Jest to wariacja znanego wszystkim modelu Rival 600 z dwoma sensorami TruMove3+, gdzie podstawowym czujnik to TruMove3, zaś drugi odpowiada za minimalny LOD (lift-off distance).


Rival 650 jest myszą bezprzewodową, która korzysta z łączności Quantum Wireless 2.4GHz z 1,000Hz (1ms) polling rate. Gryzoń ten posiada funkcję błyskawicznego ładowania – podłączenie na urządzenia na pięć minut do portu USB obsługującego szybkie ładowanie, pozwoli na trzy godziny pracy na baterii. Natomiast kwadrans zapewni ponad dziesięć godzin pracy. Dodatkowo, jeżeli mówimy o modelu opartym na 600, znajdzie się tutaj system regulowania masy za pomocą odważników.

Sugerowana cena bezprzewodowej myszy Rival 650 wynosi 539 złotych.

Rival 710

Poprzedni model – Rival 700 był pierwszą modułową myszą z systemem wibracji i wyświetlaczem OLED. Jego następca do znanych dodatków dołoży niezastąpioną precyzję sensora TruMove3 oraz przełączniki o wytrzymałości 60 milionów kliknięć.

Dzięki wyświetlaczowi OLED, personalizacja myszki nabiera nowego wymiaru, można bowiem samemu zadecydować co będzie się na nim pojawiać – statystyki, wybrany profil, ustawienia CPI czy logo drużyny, której się kibicuje, a nawet animacje. System drgań może powiadomić użytkownika o zdarzeniach w grze, które mogły umknąć oku np. niski stan zdrowia. Specjalna konstrukcja Rival 710 sprawia, że wibracje w żaden sposób nie wpływają na celność.

Sugerowana cena myszy Rival 710 wynosi 449 złotych.

O SteelSeries

SteelSeries jest czołowym producentem sprzętu dla graczy i zawodników e-sportowych, którego oferta obejmuje m.in. zestawy słuchawkowe, klawiatury, myszy, podkładki oraz oprogramowanie. Od momentu założenia firmy w 2001 r. SteelSeries pozostaje liderem na rynku profesjonalnego sprzętu do grania, dzięki nieustannemu rozwijaniu innowacyjnych technologii oraz tworzeniu produktów we współpracy z czołowymi graczami. Więcej informacji można znaleźć na http://steelseries.com.