Wielokrotny mistrz szachowy – Hikaru Nakamura rozstaje się z TSM.  Hikaru reprezentował barwy amerykańskiego klubu esportowego od sierpnia 2020 roku.

W 2020 roku TSM zdecydowało się na niecodzienny ruch. Jedna z najpopularniejszych organizacji esportowych na Nowym Kontynencie zakontraktowała już wtenczas kilkukrotnego mistrza szachowego – Hikaru Nakamurę. Dla Hikara świat gamingu nie był jednak wcale obcy. Amerykanin japońskiego pochodzenia regularnie streamował już wcześniej na platformie Twitch, gdzie jego poczynania śledziły setki tysięcy użytkowników.

Teraz po blisko dwóch latach spędzonych w organizacji esportowej Nakamura rozstaje się z TSM. Przez długi czas Amerykanin był uważany za najlepszego szachistę za oceanem. Hikaru pięciokrotnie zdobywał tytułu mistrza kraju. – Tysiącom ludzi przekazałeś miłość do szachów. Z dumą reprezentowałeś biało-czarne barwy, zdobywając po drodze niezliczone tytuły. Będziesz miażdżył swoje turnieje, a my zawsze będziemy Cię wspierać – napisało na swoim Twitterze TSM.