W momencie gdy wszyscy wyczekujemy aktualizacji do CS:GO, lecz Valve pokusiło się wypuścić łatkę do Counter-Strike'a 1.6.

Według zapowiedzi, nowa wersja Cache'a ma pojawić się już jutro w warsztacie, lecz nie wiadomo czy Valve zdecyduje się od razu wprowadzić na oficjalne serwery. Do tego oczywiście dochodzi zakończony konkurs na jubileuszowe skórki, który wymaga ogłoszenia wyników. Atmosferę podgrzewa fakt, że od zakończenia ostatniej operacji minęły niemalże już dwa lata, a to jest pierwsza tak długa przerwa między wydarzeniami w CS:GO.

Jednak gdy cała społeczność siedzi jak na szpilkach, Valve zdecydowało zająć się czymś innym. Wczorajszego wieczora wypuścili aktualizację do najbardziej kultowej części Counter-Strike'a, sygnowanej numerkiem 1.6. Są to pierwsze zmiany tego tytułu od przeszło pół roku. Największych poprawek doczekała się tablica wyników, w której pojawiły się możliwe do włączenia nowe kolumny, w zależności od trybu gry. Od teraz będzie można w niej włączyć możliwość widzenia pieniędzy oraz zdrowia zarówno sojuszników jak i przeciwników.

Dodatkowo naprawiono kilka błędów, popracowano nad usprawnieniem kodu sieciowego oraz jego bezpieczeństwa. Jeżeli ciekawi Was co dokładnie zmieniło się na serwerach Counter-Strike'a 1.6, możecie zajrzeć pod ten adres.