Orbit wchodzi z przytupem do polskiego esportu. Dzisiaj oficjalnie stało się sponsorem AGO Esports oraz dwóch innych organizacji z naszego kraju.

Współpraca organizacji AGO Esports z marką Orbit obejmować będzie szereg aktywacji na profilach społecznościowych organizacji i jej podopiecznych, a zwłaszcza na zawodnikach Jastrzębi. Bezcukrowe gumy do żucia towarzyszyć będą im podczas podróży na turnieje w Polsce, jak i za granicą, po to aby każdego dnia mogli dbać o zdrowe i czyste zęby.

“Po raz kolejny duża organizacja zauważyła potencjał marketingowy, znajdujący się wewnątrz naszej organizacji. Czujemy satysfakcję, że AGO zostało wybrane jako jedna z trzech polskich drużyn, aby wprowadzać bezcukrową gumę Orbit i benefity płynące z jej żucia do szerszej świadomości fanów esportu. Dlatego wraz z nią będziemy uświadamiali naszą społeczność na temat zrównoważonego trybu życia z zachowaniem rozsądnych proporcji między graniem, a innymi aktywnościami.”- Jakub Szumielewicz, prezes AGO Esports

Oprócz „Jastrzębi” Orbit rozpoczęło również współpracę z devils.one oraz Illuminar Gaming, czyli z dwiema jednymi z najbardziej rozwiniętych organizacji w Polsce.